CRUD project (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Age
he: גיל

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Custom
he: מותאם
