CRUD project (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Age
hu: Kor

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni
