CRUD project (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Age
lt: Amžius

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Custom
lt: Savitas
