CRUD project (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Age
nl: Leeftijd

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Custom
nl: Aangepast
