CRUD project (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Age
ro: Vârstă

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Custom
ro: Personalizat
