Basic Shibboleth Authentication (2.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Attributes
hi: गुण

en: Messages
hi: संदेश

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: Plugins
hi: प्लगिन्स
