Basic Shibboleth Authentication (2.0.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Authentication
sv: Verifiering

en: Plugins
sv: Insticksprogram
