Basic Shibboleth Authentication (2.0.3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Attributes
it: Attributi

en: Messages
it: Messaggi

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Plugins
it: Plugin
