Basic Shibboleth Authentication (3.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Roles
nl: Rollen

en: Attributes
nl: Attributen

en: Messages
nl: Berichten

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Attribute name
nl: Attribuutnaam
