Basic Shibboleth Authentication (3.0.3) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Groups
he: קבוצות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: error
he: שגיאות

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: Roles
he: תפקידים

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Filter
he: סינון

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Role
he: תפקיד

en: Allow
he: אפשר

en: Filters
he: מסננים

en: Authored on
he: בתאריך

en: Approved
he: מאושר

en: To Date
he: 'עד תאריך'

en: Changed
he: השתנה

en: Machine name
he: שם מכונה
