Basic Shibboleth Authentication (3.0.8) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Groups
ru: Группы

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Response
ru: Ответ

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Role ID
ru: ID роли

en: Filter
ru: Фильтр

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Role
ru: Роль

en: Filters
ru: Фильтры

en: Authored on
ru: Создан в

en: Messages
ru: Сообщения

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Plugins
ru: Плагины

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Add policy
ru: Добавить политику

en: Attribute name
ru: Название атрибута

en: Name attribute
ru: Атрибут Name

en: Policy
ru: Политика
