Basic Shibboleth Authentication (3.0.9) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Groups
az: Qruplar

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Role
az: Rollar

en: Filters
az: Filtrlər

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Messages
az: Mesajlar

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Machine name
az: Maşın adı
