Basic Shibboleth Authentication (3.0.11) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Groups
ar: مجموعات

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Response
ar: الجواب

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Filter
ar: انتقاء

en: Attributes
ar: سمات

en: Role
ar: الدور

en: Filters
ar: المرشحات

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Messages
ar: الرسائل

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
