Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (39 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Number
sr: Број

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Price
sr: Цена

en: Display title
sr: Прикажи наслов

en: Text color
sr: Боја текста

en: Color
sr: Боја

en: Checkout
sr: Заврши куповину

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Discount
sr: Popust

en: Orders
sr: Поруџбине

en: Templates
sr: Шаблони

en: Translation
sr: Превод

en: Save translations
sr: Сачувај преводе

en: Buy
sr: Купи

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: String contains
sr: Низ знакова садржи

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
sr: Оставите празно да бисте приказали све низове карактера. Претрага разликује велика и мала слова.

en: Required field
sr: Обавезно поље
