Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.0.2-rc17) - en to gu translation catalogue (42 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Group
gu: સમૂહ

en: yes
gu: હા

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Create
gu: બનાવો

en: Active
gu: સક્રિય

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Delete all
gu: બધું કાઢી નાખો

en: Display title
gu: શીર્ષક પ્રદર્શિત કરો

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Color
gu: રંગ

en: Select all
gu: બધુ પસંદ કરો

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Translation
gu: ભાષાંતર

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: Message template
gu: સંદેશ ઢાંચો

en: Required field
gu: આવશ્યક ક્ષેત્ર

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
