Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.0.2-rc7) - en to lt translation catalogue (89 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: yes
lt: taip

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: link
lt: nuoroda

en: Options
lt: Nustatymai

en: no
lt: ne

en: Create
lt: Kurti

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Source string
lt: Šaltinio eilutė

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Price
lt: Kaina

en: Amount
lt: Suma

en: Address
lt: Adresas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Color
lt: Spalva

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Template
lt: Šablonas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Order history
lt: Užsakymų istorija

en: Product
lt: Prekė

en: Products
lt: Prekės

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Templates
lt: Šablonai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Translation
lt: Vertimas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Permission
lt: Leidimai

en: Rate
lt: Tarifas

en: Service
lt: Paslauga

en: Restore
lt: Atstatyti

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Save translations
lt: Įrašyti vertimus

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Shipping cost
lt: Siuntimo kaina

en: Continue shopping
lt: Tęsti apsipirkimą

en: View order
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: Add to order
lt: Pridėti į užsakymą

en: Reload page
lt: Perkrauti puslapį

en: Displays rows in a table.
lt: Rodo eilutes kaip lentelę.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: - All -
lt: - Visos -

en: Mask
lt: Kaukė

en: String contains
lt: Eilutė sudaryta

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
lt: Palikite tuščią, kad rodytų visas eilutes. Paieška jautri didžiosiom raidėm

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Required field
lt: Būtinas laukelis

en: Filter translatable strings
lt: Filtruoti verčiamas eilutes

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Add a product
lt: Pridėti prekę

en: Not specified
lt: Nenurodyta

en: Add an order
lt: Pridėti užsakymą

en: The strings have been saved.
lt: Eilutė buvo išsaugota.

en: Link to the @entity_label
lt: Nuoroda į @entity_label
