Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.4) - en to bs translation catalogue (40 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Group
bs: Grupa

en: yes
bs: da

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Number
bs: Broj

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Export
bs: Izvezi

en: Field
bs: Polje

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Options
bs: Opcije

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Page
bs: Strana

en: Delete all
bs: Obriši sve

en: Address
bs: Adresa

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Color
bs: Boja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Select list
bs: Select lista

en: Products
bs: Proizvodi

en: Apply
bs: Primjeni

en: Translation
bs: Prevod

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: Permission
bs: Dozvole

en: Displays rows in a table.
bs: Prikaži redove u tabeli.
