Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.5) - en to oc translation catalogue (72 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Group
oc: Grop

en: yes
oc: òc

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Currency
oc: Devisa

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Number
oc: Nombre

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Export
oc: Exportar

en: Field
oc: Camp

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: View
oc: Veire

en: link
oc: ligam

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: no
oc: non

en: Create
oc: Crear

en: All
oc: Tot

en: days
oc: jorns

en: Active
oc: Actiu

en: Page
oc: Pagina

en: Filter
oc: Filtrar

en: Source string
oc: Cadena font

en: Delete all
oc: Suprimir tot

en: Amount
oc: Montant

en: Address
oc: Adreça

en: Payment
oc: Pagament

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Select all
oc: Seleccionar tot

en: Template
oc: Modèl

en: Sort by
oc: Triar per

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: from
oc: Expeditor

en: Product
oc: Produit

en: Apply
oc: Aplicar

en: Translation
oc: Traduccion

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: Permission
oc: Dreit

en: Offset
oc: Decalatge

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Save translations
oc: Enregistrar las traduccions

en: Button text
oc: Tèxte del boton

en: Sum
oc: Somme

en: Displays rows in a table.
oc: Afichar las linhas dins un tablèu.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Mask
oc: Masqueta

en: String contains
oc: La cadena conten

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
oc: Daissar void per afichar totes los tèrmes. La recèrca es sensibla a la cassa.

en: Required field
oc: Camp obligatòri

en: Filter translatable strings
oc: Filtrar las cadenas que se pòdon tradusir

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Master
oc: Maître
