Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.5) - en to os translation catalogue (26 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: yes
os: ойы

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Number
os: Нымæц

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Field
os: Быдыр

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
