Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.6-rc1) - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: yes
ka: დიახ

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Field
ka: ველი

en: Update
ka: განახლება

en: link
ka: ბმული

en: Options
ka: პარამეტრები

en: no
ka: არა

en: Create
ka: შექმნა

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Delete all
ka: ყველას წაშლა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Display title
ka: სათაურის ჩვენება

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Color
ka: ფერი

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: Permission
ka: უფლება

en: - All -
ka: - ყველა -
