Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.6-rc1) - en to km translation catalogue (51 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Number
km: លេខ

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Field
km: វាល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Options
km: ជម្រើស

en: no
km: ទេ

en: Create
km: បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Filter
km: តម្រង

en: Delete all
km: លុប​ទាំងអស់

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Color
km: ពណ៌

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Save translations
km: រក្សាទុកការបកប្រែ​

en: Mask
km: របាំង

en: String contains
km: ខ្សែអក្សរ​មាន

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
km: ទុក​ឲ្យ​នៅ​ទទេ​ដើម្បី​បង្ហាញ​ខ្សែអក្សរ​ទាំងអស់ ។ ការ​ស្វែងរក​គឺ​ប្រកាន់​តួអក្សរ​តូច​ធំ ។

en: Required field
km: បាន​ទាម​ទារ​វាល

en: Filter translatable strings
km: តម្រង​អាច​បក​ប្រែ​ខ្សែ​អក្សរ​បាន

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
