Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.6-rc1) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: String contains
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ଧାରଣ କରିଥାଏ
