Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.6-rc1) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Group
rw: Itsinda

en: yes
rw: Yego

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya
