Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.6-rc1) - en to sl translation catalogue (45 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Group
sl: Skupina

en: yes
sl: da

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Quantity
sl: Količina

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Field
sl: Polje

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Options
sl: Možnosti

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Page
sl: Stran

en: Delete all
sl: Izbriši vse

en: Widget
sl: Gradnik

en: Price
sl: Cena

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Color
sl: Barva

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Save translations
sl: Shrani prevode

en: Shipping cost
sl: Stroški pošiljanja

en: Mask
sl: Maska

en: String contains
sl: Izraz vsebuje

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
sl: Pustite prazno za prikaz vseh izrazov. Iskanje je občutljivo na velike in male črke.
