Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.6-rc1) - en to sq translation catalogue (39 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: yes
sq: po

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: no
sq: jo

en: Create
sq: Krijo

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Delete all
sq: Eleminoi të gjithë

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Color
sq: Ngjyra

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: Permission
sq: Të drejta

en: Save translations
sq: Ruaj përkthimet

en: Mask
sq: Maska

en: String contains
sq: Vargu përmban

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
sq: Lëre bosh për të shfaqur të gjitha vargjet. Kërkimi ndikohet nga ndryshimi gërma të mëdha/vogla.
