Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.6) - en to af translation catalogue (44 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Group
af: Groep

en: yes
af: ja

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Quantity
af: Aantal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Options
af: Opsies

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: Delete all
af: Wis alles uit

en: Price
af: Prys

en: Color
af: Kleur

en: Checkout
af: Betaal punt

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Orders
af: Bestellings

en: Permission
af: Permissie

en: Save translations
af: Stoor vertalings

en: Mask
af: Masker

en: String contains
af: String bevat

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
af: Los leeg om alle stringe te vertoon. Die soektog is kassensitief.
