Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.6) - en to ast translation catalogue (37 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: yes
ast: Sí

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Number
ast: Númberu

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Export
ast: Esportar

en: Field
ast: Campu

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: Options
ast: Opciones

en: no
ast: non

en: Create
ast: Crear

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Page
ast: Páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: Delete all
ast: Desanicialo too

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Select list
ast: Esbilla
