Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.6) - en to az translation catalogue (58 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Group
az: Qrup

en: yes
az: bəli

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: no
az: yox

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Source string
az: Mənbə sətiri

en: Widget
az: Vidcet

en: Display title
az: Görünüş başlığı

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Color
az: Rəng

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Translation
az: Tərcümə

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: Permission
az: İcazə

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Save translations
az: Tərcümələri yadda saxlayın

en: Radios
az: Radiolar

en: Form mode
az: Forma rejimi

en: Text settings
az: Mətn parametrləri

en: Sum
az: Cəm

en: Displays rows in a table.
az: Cədvəldə sətirləri göstərir.

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: String contains
az: Sətrin tərkibində var

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
az: Bütün sətirləri göstərmək üçün boş buraxın. Axtarış hərflərə həssasdır.

en: Required field
az: Tələb olunan sahə

en: Filter translatable strings
az: Tərcümə edilə bilən sətirləri süzün

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: Not specified
az: Qeyd edilməmişdir
