Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.6) - en to br translation catalogue (15 entries)

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: yes
br: ya

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Color
br: Liv
