Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.6) - en to el translation catalogue (76 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: yes
el: ναι

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Number
el: Αριθμός

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Field
el: Πεδίο

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: link
el: σύνδεσμος

en: Options
el: Επιλογές

en: no
el: όχι

en: Create
el: Δημιουργία

en: All
el: Όλες

en: days
el: ημέρες

en: Active
el: Ενεργό

en: Page
el: Σελίδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Source string
el: Συμβολοσειρά προέλευσης

en: Delete all
el: Διαγραφή όλων

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Price
el: Tιμή

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Display title
el: Εμφάνιση τίτλου

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Color
el: Χρώμα

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση Παραγγελίας

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Discount
el: Έκπτωση

en: Product
el: Προϊόν

en: Products
el: Προϊόντα

en: Orders
el: Παραγγελίες

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: Permission
el: Άδεια

en: Rate
el: Συντελεστής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Save translations
el: Αποθήκευση μεταφράσεων

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Settings page
el: Σελίδα ρυθμίσεων

en: Continue shopping
el: Συνεχίστε τις αγορές

en: Form mode
el: Τρόπος φόρμας

en: Sum
el: Άθροισμα

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Mask
el: Μάσκα

en: String contains
el: Η φράση περιέχει

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
el: Αφήστε το κενό για να εμφανιστούν όλες οι φράσεις. Η αναζήτηση κάνει διάκριση κεφαλαίων-πεζών.

en: Required field
el: Απαιτούμενο πεδίο

en: Filter translatable strings
el: Φιλτράρετε τις μεταφράσιμες συμβολοσειρές

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Add a product
el: Προσθήκη προϊόντος

en: Not specified
el: Δεν προσδιορίζεται

en: Link to the @entity_label
el: Σύνδεσμος στην ετικέτα οντότητας @entity_label
