Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.6) - en to et translation catalogue (84 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: yes
et: jah

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Currency
et: Valuuta

en: Quantity
et: Kogus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Field
et: Väli

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Options
et: Valikud

en: no
et: ei

en: Create
et: Loo

en: All
et: Kõik

en: days
et: päeva

en: Active
et: Aktiivne

en: Page
et: Lehekülg

en: Filter
et: Filtreeri

en: Source string
et: Lähtesõne

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: Widget
et: Vidin

en: Price
et: Hind

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Payment
et: Maksmine

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Color
et: Värv

en: Select all
et: Vali kõik

en: Checkout
et: Kassa

en: Template
et: Mall

en: to
et: -

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: from
et: alates

en: Discount
et: Allahindlus

en: Product
et: Toode

en: Products
et: Tooted

en: Orders
et: Tellimused

en: Translation
et: Tõlge

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Permission
et: Õigus

en: Rate
et: Määr

en: Service
et: Teenus

en: Restore
et: Taastamine

en: - Select -
et: - Vali -

en: Save translations
et: Salvesta tõlge

en: Radios
et: Raadionupud

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Continue shopping
et: Jätka ostlemist

en: View order
et: Vaata tellimust

en: Form mode
et: Vormireziim

en: Text settings
et: Teksti seaded

en: Sum
et: Summa

en: Displays rows in a table.
et: Ridade kuvamine tabelis.

en: String contains
et: Sõne sisaldab

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
et: Kõigi sõnede näitamiseks jäta tühjaks. Otsing eristab suur- ja väiketähti.

en: Required field
et: Kohustuslik väli

en: Filter translatable strings
et: Tõlgitavate sõnede filter

en: Shop
et: Pood

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Add a product
et: Lisa toode

en: Not specified
et: Määratlemata

en: The strings have been saved.
et: Stringid on salvestatud.

en: In Context
et: Kontekstis

en: Link to the @entity_label
et: Link olemile @entity_label
