Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.6) - en to eu translation catalogue (62 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Group
eu: Taldea

en: yes
eu: bai

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: Field
eu: Eremua

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: link
eu: esteka

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: no
eu: ez

en: Create
eu: Sortu

en: All
eu: Guztiak

en: days
eu: egunak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page
eu: Orria

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Source string
eu: Jatorrizko katea

en: Delete all
eu: Ezabatu guztia

en: Address
eu: Helbidea

en: Display title
eu: Izenburua erakutzi

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Color
eu: Kolore

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Permission
eu: Baimena

en: Rate
eu: Balorazioa

en: Restore
eu: Leheneratu

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Save translations
eu: Gorde itzulpenak

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Text settings
eu: Testu ezarpenak

en: Displays rows in a table.
eu: Lerroak bistaratu taula batean.

en: Mask
eu: Maskara

en: String contains
eu: Kateak dauka

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
eu: Utzi hutsik kate guztiak erakusteko. Bilaketa honek maiuskulak eta minuskulak bereizten ditu.

en: Required field
eu: Bete beharreko eremua

en: Filter translatable strings
eu: Iragazi itzuli daitezkeen testuak

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: The strings have been saved.
eu: Katea gordea izan da.
