Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.6) - en to gl translation catalogue (79 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Group
gl: Grupo

en: yes
gl: si

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Currency
gl: Divisa

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Field
gl: Campo

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: link
gl: ligazón

en: Options
gl: Opcións

en: no
gl: non

en: Create
gl: Crear

en: All
gl: Todo

en: days
gl: días

en: Active
gl: Activo

en: Page
gl: Páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: Source string
gl: Cadea fonte

en: Delete all
gl: Borrar todo

en: Widget
gl: Control

en: Price
gl: Prezo

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Payment
gl: Pagamento

en: Display title
gl: Amosar título

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Color
gl: Cor

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Template
gl: Modelo

en: to
gl: a

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Discount
gl: Desconto

en: Product
gl: Produto

en: Products
gl: Produtos

en: Orders
gl: Pedidos

en: Translation
gl: Traducción

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Permission
gl: Permiso

en: Surname
gl: Apelidos

en: Rate
gl: Valoración

en: Service
gl: Servizo

en: Restore
gl: Restaurar

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Save translations
gl: Gardar as traduccións

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Sum
gl: Suma

en: Displays rows in a table.
gl: Amosar as filas nunha táboa.

en: Mask
gl: Máscara

en: String contains
gl: A cadea contén

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
gl: Deixar en branco para mostrar todas as cadeas. A busca distingue maiúsculas e minúsculas.

en: Required field
gl: Campo necesario

en: Filter translatable strings
gl: Filtrar textos traducibles

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Add a product
gl: engadir un produto

en: Not specified
gl: Non especificado
