Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.6) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Group
mg: Vondrona

en: yes
mg: eny

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana

en: Filter
mg: Sivana
