Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.7) - en to be translation catalogue (63 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Group
be: Група

en: yes
be: так

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Number
be: Нумар

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: Field
be: Поле

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: link
be: спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: no
be: не

en: Create
be: Стварыць

en: All
be: Усе

en: days
be: дні(дзён)

en: Active
be: Актыўна

en: Page
be: Старонка

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Delete all
be: Выдаліць усё

en: Widget
be: Віджэт

en: Display title
be: Паказаць загаловак

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Color
be: Колер

en: Template
be: Шаблон

en: Not active
be: Неактыўна

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Translation
be: Пераклад

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Permission
be: Дазвол

en: Restore
be: Аднавіць

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Save translations
be: Захаваць пераклады

en: Settings saved.
be: Налады захаваны

en: Form mode
be: Лад анкетаў

en: Displays rows in a table.
be: Паказвае радкі ў табліцы.

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Mask
be: Маска

en: String contains
be: Радок утрымоўвае

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
be: Пакіньце пустым, каб паказваліся ўсе радкі. Пошук улічвае рэгістр.

en: Required field
be: Патрабаванае поле

en: Filter translatable strings
be: Фільтраваць радкі, прыдатныя для перакладу

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Not specified
be: Не вызначана
