Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.7) - en to fi translation catalogue (87 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: yes
fi: kyllä

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Currency
fi: Valuutta

en: Quantity
fi: Määrä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Number
fi: Numero

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: Field
fi: Kenttä

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: link
fi: linkki

en: Options
fi: Valinnat

en: no
fi: ei

en: Create
fi: Luo

en: All
fi: Kaikki

en: days
fi: päivät

en: Active
fi: Voimassa

en: Page
fi: Sivu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Source string
fi: Lähdemerkkijono

en: Delete all
fi: Poista kaikki

en: Widget
fi: Widgetti

en: Price
fi: Hinta

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Payment
fi: Maksu

en: Display title
fi: Näytä otsikko

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Color
fi: Väri

en: Select all
fi: Valitse kaikki

en: Checkout
fi: Kassalle

en: Select list
fi: Valintalista

en: from
fi: lähtien

en: Discount
fi: Alennus

en: Product
fi: Tuote

en: Products
fi: Tuotteet

en: Orders
fi: Tilaukset

en: Templates
fi: Mallinteet

en: Translation
fi: Käännös

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Rate
fi: Arvio

en: Restore
fi: Palauta

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Save translations
fi: Talleta käännökset

en: Radios
fi: Radionapit

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Shipping cost
fi: Toimituskulut

en: Continue shopping
fi: Jatka ostosten tekoa

en: View order
fi: Näytä tilaus

en: Form mode
fi: Lomakemuoto

en: Text settings
fi: Tekstiasetukset

en: Sum
fi: Summa

en: Displays rows in a table.
fi: Näyttää rivit taulukkomuodossa.

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Mask
fi: Peite

en: String contains
fi: Merkkijono sisältää

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
fi: Jätä tyhjäksi näyttääksesi kaikki merkkijonot. Haku on riippuvainen kirjainten koosta.

en: Required field
fi: Pakollinen kenttä

en: Filter translatable strings
fi: Suodata käännettävät merkkijonot

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Add a product
fi: Lisää tuote

en: Not specified
fi: Ei määritelty

en: Add an order
fi: Lisää tilaus

en: The strings have been saved.
fi: Merkkijonot tallennettu.

en: In Context
fi: kontekstissa

en: Link to the @entity_label
fi: Linkki kokonaisuuteen @entity_label
