Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.7) - en to he translation catalogue (86 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: סטטוס

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: yes
he: סוגים

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Quantity
he: כמות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Number
he: מספר

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Field
he: שדה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: link
he: קישור

en: Options
he: אפשרויות

en: no
he: לא

en: Create
he: יצירה

en: All
he: הכל

en: days
he: ימים

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Filter
he: סינון

en: Source string
he: מחרוזת מקור

en: Delete all
he: מחק הכל

en: Widget
he: וידג'ט

en: Price
he: מחיר

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Payment
he: תשלום

en: Display title
he: הצגת כותרת

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Color
he: צבע

en: Select all
he: בחר הכל

en: Checkout
he: לרכישה

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Discount
he: הנחה

en: Product
he: מוצר

en: Products
he: מוצרים

en: Orders
he: הזמנות

en: Translation
he: תרגום

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Permission
he: הרשאה

en: Surname
he: שם משפחה

en: Rate
he: דרג

en: Restore
he: שחזור

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Save translations
he: שמירת תרגום

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: Continue shopping
he: המשך קניה

en: View order
he: הצג הזמנה

en: Add to order
he: הוסף להזמנה

en: Form mode
he: מצב טופס

en: Text settings
he: הגדרות טקסט

en: Sum
he: סְכוּם

en: Displays rows in a table.
he: הצגת התוצאות בטבלה.

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Mask
he: מסיכה

en: String contains
he: מחרוזת שמכילה

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
he: השאירו ריק כדי להציג את כל המחרוזות. החיפוש רגיש להבדל בין אותיות לועזיות קטנות וגדולות.

en: Required field
he: שדה נדרש

en: Filter translatable strings
he: סינון מחרוזות שניתן לתרגם

en: Shop
he: חנות

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Add a product
he: הוסף מוצר

en: Not specified
he: לא מוגדר

en: Apply changes
he: החל שינויים

en: Add an order
he: הוספת הזמנה

en: The strings have been saved.
he: מחרוזת התרגום נשמרה.

en: Link to the @entity_label
he: קישור ל@entity_label

en: Confirm removal
he: אשרו את ההסרה
