Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.7) - en to lv translation catalogue (81 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: yes
lv: jā

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Currency
lv: Valūta

en: Quantity
lv: Skaits

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Field
lv: Lauks

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: link
lv: saite

en: Options
lv: Iespējas

en: no
lv: nē

en: Create
lv: Izveidot

en: All
lv: Visi

en: days
lv: dienas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Source string
lv: Avota teksts

en: Delete all
lv: Dzēst visus

en: Widget
lv: Logrīks

en: Price
lv: Cena

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Payment
lv: Maksājums

en: Display title
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Color
lv: Krāsa

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Checkout
lv: Pirkt

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Discount
lv: Atlaide

en: Product
lv: Prece

en: Products
lv: Preces

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Permission
lv: Atļauja

en: Rate
lv: Likme

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Save translations
lv: Saglabāt tulkojumus

en: Radios
lv: Radiopogas

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Settings page
lv: Uzstādījumu lapa

en: Continue shopping
lv: Turpināt iepirkties

en: View order
lv: Apskatīt pasūtījumu

en: Reload page
lv: Pārstartēt lapu

en: Form mode
lv: Formas režīms

en: Text settings
lv: Teksta iestatījumi

en: Sum
lv: Summa

en: Displays rows in a table.
lv: Attēlo rindas tabulā.

en: Mask
lv: Maska

en: String contains
lv: Virkne satur

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
lv: Atstājiet tukšu, lai rādītu visas rindas. Meklēšana ir reģistra atkarīga.

en: Message template
lv: Vēstules veidne

en: Required field
lv: Obligāts lauks

en: Filter translatable strings
lv: Atlasīt tulkojamas virknes

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Add a product
lv: Pievienot preci

en: Not specified
lv: Nav norādīts
