Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.7) - en to sk translation catalogue (78 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: yes
sk: áno

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Currency
sk: Mena

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Field
sk: Pole

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: link
sk: odkaz

en: Options
sk: Nastavenia

en: no
sk: nie

en: Create
sk: Vytvoriť

en: All
sk: Všetky

en: days
sk: dni

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: Source string
sk: Zdrojový reťazec

en: Delete all
sk: Odstrániť všetko

en: Price
sk: Cena

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Payment
sk: Platba

en: Display title
sk: Zobrazovaný názov

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Color
sk: Farba

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Template
sk: Šablóna

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Discount
sk: Zľava

en: Product
sk: Produkt

en: Products
sk: Produkty

en: Orders
sk: Objednávky

en: Translation
sk: Preklad

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Rate
sk: Sadzba

en: Service
sk: Služba

en: Restore
sk: Obnoviť

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Save translations
sk: Uložiť preklad

en: Shipping cost
sk: Prepravné náklady

en: Continue shopping
sk: Pokračovať v nákupe

en: View order
sk: Zobraziť objednávku

en: Add to order
sk: Pridať k objednávke

en: Form mode
sk: Režim formulára

en: Displays rows in a table.
sk: Zobraziť riadky v tabuľke.

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Mask
sk: Maska

en: String contains
sk: Hľadať reťazec

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
sk: Ak necháte pole prázdne, zobrazia sa všetky reťazce. Hľadanie rozlišuje veľké a malé písmená.

en: Required field
sk: Požadované pole

en: Filter translatable strings
sk: Filtrovať prekladateľné reťazce

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Add a product
sk: Pridať produkt

en: Not specified
sk: Neurčené

en: Add an order
sk: Pridať objednávku

en: The strings have been saved.
sk: Reťazce boli uložené.
