Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.8) - en to am translation catalogue (38 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Group
am: ቡድን

en: yes
am: አዎ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Source string
am: ምንጩ ሕብረቁምፊ

en: Display title
am: ዓርዕስት አሳይ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Color
am: ቀለም

en: Translation
am: ትርጉም

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: Mask
am: ደብቅ

en: String contains
am: ሕብረቁምፊው የሚያካትተው

en: Required field
am: የግዴታ መስክ
