Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.8) - en to bg translation catalogue (59 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: yes
bg: да

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Field
bg: Поле

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: link
bg: връзка

en: Options
bg: Параметри

en: no
bg: не

en: Create
bg: Създаване

en: All
bg: Всички

en: days
bg: дни

en: Active
bg: Активен

en: Page
bg: Страница

en: Filter
bg: Филтър

en: Source string
bg: Стринг източник

en: Delete all
bg: Изтрий всички

en: Price
bg: Цена

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Color
bg: Цвят

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Template
bg: Шаблон

en: Select list
bg: Избор от списък

en: from
bg: От

en: Product
bg: Продукт

en: Products
bg: Продукти

en: Orders
bg: Поръчки

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Permission
bg: Разрешение

en: Restore
bg: Възстанови

en: Save translations
bg: Запиши превода

en: Continue shopping
bg: Продължи пазаруването

en: View order
bg: Виж поръчката

en: Mask
bg: Маска

en: String contains
bg: Стринга съдържа

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
bg: Оставете празно, за да видите всички стрингове. Различават се малки и главни букви.
