Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.8) - en to fy translation catalogue (16 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Subject
fy: Underwerp

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Message
fy: Berjocht

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: Active
fy: Aktyf

en: from
fy: fan

en: - Select -
fy: - Selektearje -

en: Not specified
fy: Net oantsjutte
