Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.8) - en to jv translation catalogue (45 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Group
jv: Grup

en: yes
jv: ya

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Number
jv: Angka

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: link
jv: pranālā

en: Options
jv: Opsi

en: no
jv: ora

en: Create
jv: Gawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page
jv: Kācā

en: Filter
jv: Saring

en: Widget
jv: Piranti

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Color
jv: Kelir

en: Select all
jv: Pilih kabèh

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Permission
jv: Kawenangan

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Save translations
jv: Simpen terjemahan

en: String contains
jv: Isi tembungé

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
jv: Kosongnā kanggo nampilna kabèh tenbung. Penggolékan iki mbédaknā huruf gedhé-cilik.

en: Required field
jv: Mbutuhaké field

en: Filter translatable strings
jv: Saringānā tembung sing bisa diterjemahna

en: Image style
jv: Gagrag gambar
