Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.8) - en to kk translation catalogue (40 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: yes
kk: Иә

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Field
kk: Өріс

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Create
kk: Қосу

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page
kk: Бет

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Delete all
kk: Бәріні жою

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Color
kk: Түс

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: Permission
kk: Құқық

en: Save translations
kk: Аудармаларды сақтау

en: Mask
kk: Маскасы

en: String contains
kk: String құрамды

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
kk: Бос қалдырыңыз, барлық жолдарды көрсету үшін. Іздеу тізімін есепке ала отырып.
