Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.8) - en to ps translation catalogue (36 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: yes
ps: هو

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: no
ps: نه

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Widget
ps: کاروونی

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Color
ps: رنګ

en: Select all
ps: ټول ټاكل

en: Translation
ps: ژباړه

en: Permission
ps: اجازه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Save translations
ps: ژباړې خوندي کول
