Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.8) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Group
si: සමූහය

en: yes
si: ඔව්

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: All
si: සියල්ල

en: Sum
si: මුළු ගණන
