AlternativeCommerce PayPal Checkout (1.1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Language
uk: Мова

en: Enable
uk: Увімкнути

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Layout
uk: Макет

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Payment
uk: Оплата

en: Color
uk: Колір

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Sum
uk: Сума

en: Shape
uk: Форма

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
