Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (39 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: None
bs: Nijedan

en: Types
bs: Tipovi

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Event
bs: Događaj

en: Continue
bs: Nastavi

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Date format
bs: Format datuma

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored by
bs: Napisao

en: Calendar
bs: Kalendar

en: Events
bs: Događaji

en: Mon
bs: Pon

en: Thu
bs: Čet

en: Fri
bs: Pet

en: Sun
bs: Ned

en: Color
bs: Boja

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Authored on
bs: Napisano

en: Granularity
bs: Zrnatost

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: Apply
bs: Primjeni

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku

en: Locked
bs: Zaključano

en: Create @name
bs: Kreiraj @name

en: exposed
bs: izložen
