Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (93 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Quantity
et: Kogus

en: Edit
et: Muuda

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: None
et: Puudub

en: Types
et: Tüübid

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Event
et: Sündmus

en: States
et: Olekud

en: Continue
et: Jätka

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Event type
et: Sündmuse tüüp

en: Published
et: Avaldatud

en: Authored by
et: Autor

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: State
et: Olek

en: Calendar
et: Kalender

en: Mon
et: E

en: Tue
et: T

en: Wed
et: K

en: Thu
et: N

en: Fri
et: R

en: Sat
et: L

en: Sun
et: P

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Color
et: Värv

en: Optional
et: Valikuline

en: Pattern
et: Muster

en: Operation
et: Operatsioon

en: Duration
et: Kestus

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Units
et: Ühikud

en: Changed
et: Muudetud

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Mandatory
et: Nõutav

en: Apply
et: Rakenda

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Locked
et: Lukus

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Create @name
et: Lisa @name

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Add event
et: Lisa sündmus

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
et: Ebakorrektne masinloetav nimetus. Sisesta nimetus, mis erineb sellest: %invalid.

en: Save and publish
et: Salvesta ja avalda

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: Create @entity_type of any type
et: Suvalist liiki @entity_type loomine

en: Create %bundle @entity_type
et: Loo %bundle @entity_type

en: Date in the form of CCYYMMDD.
et: Kuupäev kujul CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
et: Kuupäev kujul YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
et: Kuupäev kujul YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
et: Kuupäev kujul MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
et: Kuupäev kujul DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
et: Kuupäev kujul WW (01 - 53).

en: grouped
et: grupeeritud

en: Save and keep published
et: Salvesta ja jäta avaldatuks

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp

en: @title (value @number)
et: @title (väärtus @number)
