Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.0-beta1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ
